dresovi za bebe Engleska je danas nešto popodne popravila slom

dresovi za bebe Engleska je danas nešto popodne popravila slom srca sa Svjetskog prvenstva. Nakon poraza od Hrvatske u polufinalu Svjetskog prvenstva još u srpnju, Tri lava pobijedila su Zlatka Dalića sa 2: 1 na Wembleyu da bi predvodila svoju skupinu UEFA-ine Lige nacija. Iako nije isto kao i Svjetsko prvenstvo, to je još uvijek znak napretka uzbudljive mlade strane Garetha Southgatea.

Andrej Kramarić doveo je goste u vodstvo, prije nego što su Jesse Lingard i Harry Kane u devet minuta od drugog poluvremena zabili. A da bi proslavio pobjedu, tannoy sustav izgovorio je “dolazi kući”, tri riječi koje su antagonizirale hrvatsku momčadi u Rusiji – posebno kapetan Luka Modrić. Veznjak Real Madrida odigrao je punih 90 minuta na Wembleyju, a novinari su ga pitali o njegovim osjećajima prema toj frazi. Modric je rekao za Daily Mail: “Rekli smo kako smo se osjećali na Svjetskom prvenstvu i to je to, ne trebamo se vraćati i razgovarati o ovome. To je to, gotovo je. Ovo je nova igra i ne trebamo se osvrtati i komentirati više o tome. “Ne razumijem Ne želim promijeniti ono što smo rekli jer smo se tako osjećali. Ali nema veze, između igrača i momčadi to je veliko poštovanje. Mi poštujemo Englesku, oni poštuju nas. Nikad nismo mislili na igrače i trenere, mislim na ljude širom Engleske. “Modrić je zatim dao svoja razmišljanja o igri, izjavivši kako vjeruje da je Hrvatska zaslužila pobjedu.

“Ne znam jesu li se popravili od ljeta”, dodao je. „To je možda pitanje za njih da procijene poboljšavaju li se ili ne.“ Ali vidim ih kao dobru, mladu momčad sa svijetlom budućnošću pred sobom. Nalaze se u finalu ove Lige nacija i to pokazuje da su na dobar način. “Pomalo je bolno gubiti na ovaj način jer smo se dobro pripremili za set-set. Znali smo da je Engleska opasna od set-figura, ali na kraju su dobili dva gola iz dodataka i pomalo je bolno. “Osim prvih 20 ili 25 minuta bili smo bolja momčad.”

Činjenica da je Engleska imala 62% lopte i dresovi psg skupila 17 šuteva u usporedbi s 12 hrvatskih sugerira da Modrić možda nije potpuno točan u svojoj procjeni.