Tudor doveo Udinese na prag ostajanja u Serie A, Lazio propustio osigurati Ligu prvaka (VIDEO)

Završeno je prvih pet utakmica današnjeg programa predzadnjeg kola talijanske Serie A, a nismo doznali ništa presudno. Rezultati su se posložili tako da u posljednjem kolu može ispasti pet momčadi, a trenutno je u najgorem položaju Crotone koji je sada na 18 mjestu. Od ranije je poznato da u Serie B idu Benevento i Verona.

Lazio je mogao već danas osigurati plasman dres real madrid dječji u Ligu prvaka, ali kiksao je na gostovanju kod Crotonea. Neriješeno je bilo rezultat koji apsolutno nikome nije odgovarao jer Crotone je sada pred ispadanjem, a Lazio će u posljednjem kolu u direktnom obračunu s Interom na Olimpicu tražiti plasman u Ligu prvaka.

Lazio je u vodstvo doveo Senad Lulić u 17. minuti iz penala koji je napravljen na njemu, no Simy je već u 29. minuti izjednačio na 1:1. Sljedeći gol trebalo se čekati do 61. minute kada je Cecchirani pogodio za Crotone i donio veliku radost navijačima koji su vratili vjeru u ostanak u ligi. Ipak, pred sam kraj susreta, u 84. Sergej Milinković-Savić pogodio je za konačnih 2:2 i bacio Crotone u zonu ispadanje uoči zadnjeg kola.

“Za više informacija o nogometni dresovi za djecu, molimo da se obratite našem blogu za nogometne vijesti.