Islam Slimani pronašli dresovi hrvatske reprezentacije prodaja su mrežu koja je Alžiru

Trener Alžira Vahid Halilhodžić uvjerio se da su njegovi igrači znali da će se suprotstaviti najtežoj opoziciji nakon 3-1 pobjede nad Armenijom u subotu.

Essaid Belkalem, Nabil Ghilas i Islam Slimani pronašli dresovi hrvatske reprezentacije prodaja su mrežu koja je Alžiru 3-0 u poluvremenu uvečala u FIFA Svjetskom kupu, a Artur Yuspashyan je povukao jedan natrag tek nakon pauze.

I dok izražava svoje zadovoljstvo izvedbom, Halilhodžić zna da će muškarci morati podići svoju igru znatno prije otvaranja njihovog Svjetskog kupa protiv Belgije 17. lipnja.

“Bili smo dobro u igri pritiskom visokog našeg protivnika”, kaže Le Buteur. “Mi smo nametnuli našu igru Armeniji i to nam je omogućilo postizanje tri cilja.

“Uživao sam u izvedbi svojih igrača, čak i Nogometni dresovi za klubove ako sam živio noćnu moru u posljednjih 20 minuta utakmice.

“Nakon toga moramo također priznati da Armenija nije Belgija”.

Kao i Belgija, Alžir se pored Rusije i Južne Koreje nalazi u skupini H.