Edison Cavani osvojio je 156 golova kako bi uhvatio uspjeh sa PSG timom Paris Saint-germain

Posljednjih dana Paris Saint-Germain PSG napadač Edison Cavani osvojio je 156. gol momčadi, nadoknadivši se s najvišim rekordom Zlatana Ibrahimovića u momčadi i poredao u Paris Saint-germain PSG Na vrhu popisa strijelaca povijesti. Neymar je osvojio 4 gola, a zabio je i Ángel Di María i Kylian Mbappé, a Paris Saint-germain PSG četveročlanu napadačku liniju igrali su u 21. krugu Ligue 1, pobijedivši Dijona kod kuće sa 8: 0. Paris Saint-germain PSG, rangiran prvi u ljestvici Ligue 1, ima prednost od 11 bodova. Na sceni Nogometni dresovi za djecu prodaja navijači navijaju za tim.

U prvih 21 minuta igre, Edison Cavani za nadoknadu s rekordom PSG momčadi Paris Saint-Germain. Edison Cavani je zabio glavni udarac nakon što je Ángel Di María s desne strane pasa završio Edison Cavani. Prije isporuke pomoć, Ángel Di María je dva puta učinio za Paris Saint-germain PSG. Prvih 42 minuta, Neymar izravno slobodan udarac da bi drugi strani vratar bespomoćan, Paris Saint-germain PSG koristio samo pola vremena igre, neka ova igra izgubila neizvjesnost. U novoj sezoni, Dječji dres PSG navijači nadaju momčad može imati dobar rezultat.

Nakon Paris Saint-germain PSG u drugu polovicu igre, njegov napad još uvijek nije smanjen. U prvih 57 minuta, Dijonov obrambeni igrač imao je neuspjeh u igri koji je Neymara lako pogodio. Neymar je završio svoj treći gol u prvih 73 minuta nakon što je oslobodio branitelja. Od tada je poslao pomoć, kao zamjena za debi Kylian Mbappé je mali kut malog intenziteta koji je pucao na loptu. U prvih 83 minuta, Edison Cavani je srušio protivnički igrač u kaznenom krugu, Neymar je kazna u jednom kadru i postigao svoj četvrti cilj u igri. Želite li uzbudljivije nogometne vijesti, možete obratiti pažnju na našu web stranicu. Postoje Nogometni dresovi za djecu s vlastitim imenom online shopping usluga za obožavatelje pružiti praktičnost. Kliknite vezu da biste saznali više.